Recenze Tenda

Tenda V12

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2023

Zakoupeno v CZC.cz

Hodně stručný návod. Pokud jste laický uživatel, nemáte šanci router nastavit. O2 Vám po telefonu nepomůže, tento router nemají zařazený mezi nejčastější routery a neznají ho. Musí se jít do pokročilého nastavení a zadat potřebné. Jinak poté již router běží bez problémů a plní svou funkci.
Ti, kteří se v tom vyznají, asi nastavení zvládnou, je to pár kliků.

Tenda S105

Tenda S105

Přidáno: 16. února 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• opravdu malinká krabička,která nikde nepřekáží
  • funguje perfektně jak má
  • český návod

Velká výhoda,abych nemusela vrtat další díry do zdi pro kabely.Zapojeno během chvilky,bez žádného nastavování a hned šlapalo.

Ověřený zákazník Alza.cz Bobisimo

Přidáno: 15. února 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Po vložení SIM karty okamžitě funkční.

Router používám velmi krátce, cca týden. Za tu dobu měl 2x výpadek. Dosah je dostatečný, srovnatelný s hotspotem z mobilního telefonu.

Ověřený zákazník Eberry.cz Josef

Přidáno: 11. února 2023

(naposledy upraveno 11. února 2023)

Zakoupeno v Eberry.cz

• Potřebuji občas mobilní připojení pro počítač popřípadě notebook a mám starší mobilní telefon, který stále dobře slouží, ale nebylo možné ho využít pro WiFi připojení. Tenda 4G185 je řešením, pouze přehodím SIM.
  • Chybí bohužel český návod, musel jsem trochu zapátrat na internetu.

Doporučuji.

Tenda CT6

Tenda CT6

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Stanislav

Přidáno: 29. ledna 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Nelíbí se mi, že po výpadku proudu musím kameru znovu konfigurovat. Pozorovací úhel je dost úzký.
Jinak vše ok.

Tenda F3 (F303)

Ověřený zákazník OKAY.cz vlček

Přidáno: 18. ledna 2023

Zakoupeno v OKAY.cz

• Po zapojení ihned funguje.
Tenda 4G09

Tenda 4G09

Ověřený zákazník Alza.cz BARTO.cz

Přidáno: 17. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Všechno funguje jak má :-)
Tenda F6

Tenda F6

Přidáno: 15. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

levný, je jedno jestli má 1, 2, 3, 4 nebo 8 antén, pokrytí signálem wifi je ve všech případech stejné

Přidáno: 15. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

modem přestal fungovat po 1. restartu, dosah wifi je velmi malý ve srovnání s jednopásmovým routerem

Přidáno: 8. ledna 2023

(naposledy upraveno 8. ledna 2023)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Po vytažení ze zásuvky pamatuje si nastavení.

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. ledna 2023

Nefunguje ze starším OS

Jiří Klejna Jiří Klejna

Přidáno: 29. prosince 2022

• stabilní připojení
  • dvě pásma

doporučuji. Po nainstalování ovladače U10 WiFi USB adaptér AC650 6 d (https://www.tenda.cz...) je připojení bez problému.

Tenda U2

Tenda U2

Ověřený zákazník CZC.cz JH

Přidáno: 27. prosince 2022

(naposledy upraveno 27. prosince 2022)

Zakoupeno v CZC.cz

Tento USB adaptér se nepodařilo zprovoznit ani IT specialistovi. Adaptér vyměněn za Mercusys MU 6H, jednoduchá instalace, spokojenost s provozem.

Tenda MW5c, 3ks

Tenda TX9 Pro

Tenda TX9 Pro

thegrid thegrid

Přidáno: 22. prosince 2022

(naposledy upraveno 25. prosince 2022)

• Rychlé na plný výkon wifi (2,4+5 dohroamdy) má fakt dobrý pokrytí i v zarušeném BD
  • Levný
  • moderní ax wifi
  • ovládání klasika přes browser nebo apka na mobil
  • Vysoký odběr elektřiny 1,5A na 12V = 18W a to bude brát protože na plný výkon wifi příšerně hřeje. I když jsem snížil výkon obou wifi na střední tak je routwr horký
  • ruší reproduktory (asi nějak indukuje okolo napětí) tak dál od nich
  • chybí hezčí prostředí jako má třeba Asus (graf rychlostí stahování) ale koho normálního to zajímá že
  • fce mesh není (nebo ji nevidím) no ale za tu cenu..
  • nový firmware (x*x*20) příšerně zabugovany - nejde zmenit spousty věcí v menu administrace přes web nebo naopak aplikaci na mobilu (i kdyz jsem dal hardreset po aktualizaci FW). Ze SW hlediska je to bohužel opravdu lowend. Například vysílací vykon jde nastavovat jen pokud je wifi nastavena v rezimu samostatných sítí (5ghz a 2,4ghz odděleně) ale uz ne pokud je nastavit hybridní režim (prostě chyba)

18W permanentně to je jako mít neustále rozsvícenou úsporku. Myslím, že když router nemá žádné pakety (hřeje i když nic nestahujeme) tak se snad může inteligentně hodit do úsportného režimu. Na druhou stranu cena byla opravdu dobrá. Koupil jsem nějaký rozbalený kus za 750 kc na Kasa.cz. za to je moderní ax router s dobrým pokrytim a údajně 3000mbit přenosem (nemůžu ověřit). HW je očovidne levná Čína protože tak hřeje (levný starší procesor) a neumí se hodit so úsporného režimu. V novém firmwaru (automaticky ho nenajde - musi se nahrat manualne) je nějaký režim "tvarování" (Beamforming+) ale to funguje uplne naprd protože mi to hodi mobil na zarusene (v byt domě) 2.4 Ghz pasmo a mobil mi nedava 100mbit (pripojka) ale jen nejakych 24mbit. Očividně tato technologie je knicemu. Kdyz se ta funkce vypne a primhouří oči jak to hřeje (a žere) tak je to dobrý poměr užitek x výkon. Najděte za tu cenu lepší.
(90% vzhledem k ceně)

Tenda AC8

Ověřený zákazník Alza.cz Jiří V.

Přidáno: 19. prosince 2022

• Slušný dosah Wi-FI.
  • Jednoduché nastavení.
  • Umí WISP mód.
  • Auto údržba, automaticky se restartuje v noci kdy se nepoužívá.
  • Apka TendaWIFI nefunguje ve WISP módu.
  • Nelze nastavit kanály pro WI-FI.
  • Možnosti nastavení jsou jen základní.
Tenda AC5

Přidáno: 11. prosince 2022

• Funguje
  • Malá vzdalenost
  • Ne úplně jednoduché nastavení

Bral jsem to pro rozšíření pokrytí k stávajícímu AP Tenda. Jako opakovač ale vůbec neosvědčil. Na přímé vzdálenosti mezi AP a opakovačem cca 10 metrů beze zdi ukazuje jen slabý signál a rychlost kolem 30 Mbps. Takže jsem to musel prenastavit jako další AP a dát ho do přepínače. Ethernet port ale podporuje rychlost jenom 100 Mbps. V podstatě to jsem věděl a spoléhal spíše na jeho funkce opakovače. Přepínání zařízení mezí těmi dvěma AP pak už je nechano na samotné zařízení. Takže pro svoji cenu ujde to, ale budu hledat lepší řešení

Zobrazuji 81 - 100 ze 464 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...24